deci
azi vine hbq in romania. e unul dintre preferatii ever am innebunit pe
toata lumea cu el de vreo 10 ani etc. eu nu sint in romania. mi-ar
placea f mult sa am autograf de la el, stiu ca e o prostie, asta e,
fiecare cu placerile lui. am glumit cu platesc in euro (dar nu
neaparat:) dar daca se duce cineva si sufera ridicolul mi-ar face o mare
bucurie.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu