nu ai fost nici duminica asta... stii, nu te supara, dar am impresia ca
ai altceva mai important de facut. te inteleg. Oare nu crezi ca ar fi
mai bine sa ?.. Nu stiu, spune si tu daca e normal ca... 2 luni e totusi
mult pentru ca... Nu stiu, spune si tu. Eu te pretuiesc in continuare
ca ... De aia si iti cer parerea ta. Tu ce ai face?
Tu ar trebui sa scrii si sa publici mai multa poezie!
RăspundețiȘtergereEcaterina