Petru Negura ne invita la Conferință internațională „Memoria celui de al doilea război mondial.”
Conferință internațională „Memoria celui de al doilea război mondial”
Mâine, 15 mai la ora 10:00
Locaţie: Universitatea Pedagogică de Stat, Sala Senatului
Vei participa?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu