Dupa lansarea COVOARELOR MOLDOVENESTI
A fost o lansare foarte, foarte frumoasa! A fost multa lume, chiar mai multa decat m-as fi asteptat! O fost foarte multi tineri! A fost Besleaga, Galaicu, Gheorghe, Brasoveanu, Aurelia Borzin, doamna Iordachescu, Elena Prus. A fost Radio Chisinau, Jurnal Tv si Radio National! Au fost Irina Nechit si Vadim Vasiliu de la Jurnal de Chisinau! Au fost foarte multi oameni necunoscuti!
Lansarea s/a desfasurat asa: au citit proze Ion Buzu, Cristi Mariuta, Carolina Vozian, Felicia Nedzelschi si au vorbit Moni Stanila si Sandu Vakulovski.
La sfarsit, autorii au dat autografe, primele lor autografe.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu