Teatrul InDArt isi amenajeaza o sala tip "Studio" in Calea Victoriei nr. 216.
Pentru dotarea salii cu sisteme de lumini si sonorizare si crearea unui spatiu propice desfasurarii de spectacole si evenimente culturale cautam sponsori care sunt interesati de sustinerea tinerilor "muncitori" in cultura romaneasca.
Deasemenea cautam sponsori pentru montarea celor doua spectacole care sunt in pregatire: "Ibovnice cu ochi de maramures" de Mihai Traista si "Tango, monsieur?" Aldo Lo Castro
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu